Kód:
SK-CZ-DE71T29
P/N:
71T29
Výrobce:
DELL
Záruka:
36 Měsíců
ks.
PRA - Sklad Praha,
BRA - Sklad HL Bratislava,
EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Dell Pro 16 (PC16250)
Dell Pro 16
Dell Pro 16 (PC16250) – profesionální notebook
16” FHD+ displej s kvalitním obrazem
Notebook má 16" IPS displej s rozlišením 1920 × 1200 px (FHD+), antireflexní úpravou povrchu a jasem 300 nitů, což zajišťuje ostré a kontrastní zobrazení. Poměr stran 16:10 poskytuje pohodlný prostor pro práci s dokumenty, aplikacemi a multimédii.
Výbava a konektivita
ParametrHodnota
ModelDell Pro 16 (PC16250)
ProcesorIntel Core i5-120U (10 jader, až 5,0 GHz)
Operační paměť16 GB DDR5, 5200/5600 MT/s
Úložiště512 GB SSD
Grafická kartaIntel Iris Xe Graphics
Displej16” IPS, 1920 × 1200 px (FHD+), antireflexní
Operační systémWindows 11 Pro
Bezdrátová konektivitaWi-Fi 6E, Bluetooth 5.3
Porty
USB-C1× USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 4
USB-A2× USB 3.2 Gen 1
Video1× HDMI 2.1
SíťRJ-45 Ethernet (1 Gb)
AudioKombinovaný jack
WebkameraFHD HDR + IR kamera s mikrofonem
Čtečka otiskůAno
Baterie3-článková, 55 Wh
Napájení65 W USB-C
Záruka36 měsíců ProSupport NBD
Parametry
Základní parametry
AI-ready:  ANO
Modelová řada:  DELL Pro 16
Určení:  Profi
Procesor
Výrobce procesoru:  Intel
Procesor:  C5-120U
Displej
Úhlopříčka:  16" - 17"