Dell Pro Tower QCT1250/180W/TPM/i5-14500/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt
Kód:
SK-CZ-DEH6XKM
P/N:
H6XKM
Výrobce:
DELL
Záruka:
36 Měsíců
ks.
PRA - Sklad Praha,
BRA - Sklad HL Bratislava,
EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Technické parametre
Procesor: Intel ® Core ™ i5-14500 vPro ® (14 cores, up to 5.0GHz)
Pamäť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB]
Operačný systém: Win 11 PRO
Kapacita disku: 512GB SSD
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Pripojenie: No Wireless LAN Card
Farba: Čierna
Zdroj: 180 W, Bronze
Konektivita
Vpredu:
2x USB 2.0 (480 Mbps) ports
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) Type-C® port
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
1x global headset jack
Vzadu:
2x USB 2.0 (480 Mbps) with SmartPower On ports
2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports
1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port
1x HDMI 2.1 port
1x DisplayPort™ 1.4a port
1x legacy serial port (optional)
1x VGA port (optional)
1x HDMI 2.1 port (optional)
1x DisplayPort™ 1.4a port (optional)
2x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) ports (optional)
1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps) Type-C® s portom DisplayPort™ Alt Mode port (optional)
Optional porty sú iba pri individuálnej konfigurácii, prípadne sa dajú separátne dokúpiť.
Sloty
1x SATA 3.0 HDD slot
1x SATA 3.0 ODD slot
2x full-height Gen3 PCIe x1 slots
1x full-height Gen3 PCIe x16 slot
1x M.2 2230/2280 SSD slot
1x M.2 2230 slot pre WiFi a Bluetooth combo card
1x security-cable slot (Kensington lock)
Klávesnica: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black
vPro: No vPro® support
Mechanika: Nie
Rozmery: Výška: 324,30 mm, Šírka: 154,00 mm, Hĺbka: 293,00 mm