Dell Slim ECS1250/180W/I5-14400/8GB/512GB SSD/Intel UHD/WLAN/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt
Kód:
SK-CZ-DED9CKM
P/N:
D9CKM
Výrobce:
DELL
Záruka:
36 Měsíců
ks.
PRA - Sklad Praha,
BRA - Sklad HL Bratislava,
EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
Podrobnosti o produktu
Popis produktu:
Procesor: Intel Core i5-14400 (6 cores)
Pamäť: 8GB (1x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB]
Operačný systém: Win 11 PRO
Kapacita disku: 512 GB M.2 PCIe NVM Solid State Drive
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Pripojenie: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® bezdrôtová karta
Farba: Čierna
Zdroj: 180 W
Klávesnica: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black
vPro: System Driver for Windows
Konektivita
Vpredu:
2x USB 2.0 (480 Mb/s)
1x 3.2 1. generácie (5 Gb/s)
1x USB 3.2 Type-C 1. generácie (5 Gb/s)
Vzadu:
2x USB 2.0 (480 Mb/s) s funkciou Smart Power-On
2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s)
1x DisplayPort 1.4a
1x HDMI 2.1
Sloty
1x M.2 2230 pre kombinovanú kartu s technológiou Wi-Fi a Bluetooth
1x M.2 2230/2280 pre disk SSD,
1x SATA 3.0 pre 3,5-palcový pevný disk
1x PCIe x16 polovičnej výšky
2x PCIe x1 polovičnej výšky
1x slot bezpečnostného kábla Kensington
1x slot na krúžok pre visiaci zámok
Rozmery: Výška: 303,50 mm, Šírka: 95,00 mm, Hĺbka: 293,00 mm