PERLE IDS-108F-S2ST80 Industrial Switch

 
 
 
 
 
 
 
  • PERLE IDS-108F-S2ST80 Industrial Switch
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
60 Měsíců
Kód:
IDS-108F-S2ST80
Part No.:
IDS-108F-S2ST80
Výrobce:

Perle

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

IDS-108F-S2ST80 Industrial Switch. 8 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 1 x 100Base-EX, 1550nm single mode port with duplex ST connector [80 km/ 49.7 miles]. 0 to 60C operating temperature.

The IDS-108F is designed to stand up to extreme temperatures, surges, vibrations, and shocks found in industrial automation, government, military, oil and gas, mining and outdoor applications. This 9 port Compact DIN Rail Switch provides advanced performance and enables real-time deterministic network operation. It requires no configuration and will instantly operate as soon as you power it up.

For complete product details and technical specifications, please visit our IDS-108F 8 port Industrial Ethernet Switch Product Page.

Questions? Contact Perle Now for help.


Stránky o produktu:

https://www.perle.com/products/8-port-industrial-ethernet-switch.shtml


 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 

Základní parametry
Počet RJ-45 100 Mbps:  8
Počet RJ-45 1000 Mbps:  0
Typ zařízení:  Switch
Počet RJ-45 10 Gbps:  0
Počet RJ-45 Multi-Gbps:  0
Počet SFP (100 Mbps):  1
Počet SFP (1000 Mbps):  0
Počet SFP+:  0
Počet QSFP+:  0
Počet combo portů 100 Mbps:  0
Počet combo portů 1000 Mbps:  0
Počet combo portů 10 Gbps:  0
Počet QSFP28:  0
PoE in:  NE
PoE out:  NE
Wi-Fi Mbps:  NE
Wi-Fi Standard:  NE
Rack:  NE
USB:  NE
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.