PERLE IDS-108F-DS2SC80 Industrial Switch

 
 
 
 
 
 
 
  • PERLE IDS-108F-DS2SC80 Industrial Switch
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
60 Měsíců
Kód:
IDS-108F-DS2SC80
Part No.:
IDS-108F-DS2SC80
Výrobce:

Perle

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

IDS-108F-DS2SC80 Industrial Switch. 8 x 10/100Base-TX RJ-45 ports and 2 x 100Base-EX, 1550nm single mode port with duplex SC connectors [80 km/ 49.7 miles]. 0 to 60C operating temperature.

The IDS-108F is designed to stand up to extreme temperatures, surges, vibrations, and shocks found in industrial automation, government, military, oil and gas, mining and outdoor applications. This 10 port Compact DIN Rail Switch provides advanced performance and enables real-time deterministic network operation. It requires no configuration and will instantly operate as soon as you power it up.

For complete product details and technical specifications, please visit our IDS-108F 8 port Industrial Ethernet Switch Product Page.

Questions? Contact Perle Now for help.


Stránky o produktu:

https://www.perle.com/products/8-port-industrial-ethernet-switch.shtml


 
 
 
 
 
 
 
 

Parametry

 
 
 

Základní parametry
Počet RJ-45 100 Mbps:  8
Počet RJ-45 1000 Mbps:  0
Typ zařízení:  Switch
Počet RJ-45 10 Gbps:  0
Počet RJ-45 Multi-Gbps:  0
Počet SFP (100 Mbps):  2
Počet SFP (1000 Mbps):  0
Počet SFP+:  0
Počet QSFP+:  0
Počet combo portů 100 Mbps:  0
Počet combo portů 1000 Mbps:  0
Počet combo portů 10 Gbps:  0
Počet QSFP28:  0
PoE in:  NE
PoE out:  NE
Wi-Fi Mbps:  NE
Wi-Fi Standard:  NE
Rack:  NE
USB:  NE
 
 
 
 
 
 
 

Zařazení produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat info

 
 
 
 

Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Mám o tento produkt zájem: 
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaslat informaci o produktu známému

 
 
 
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 

Nalezli jste chybu?

 
 
 
Popis závady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.