Výrobce

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filtr

 
 
15808989
 
 
Vyber filter
 
 

Řadit podle:

-
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nalezených 14

položek

na

1

stránce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM3-5M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-UPC-OM3-5M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický patch UniFi ODN-3, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 3m
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UOC-3

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM2-1M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-UPC-OM2-1M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS 2m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS-2M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-SC/SC-APC-OS-2M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 3m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-3M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-UPC-OS-3M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-UPC-OS-2M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-1M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/SC-UPC-OM3-1M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM3-2M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/SC-UPC-OM3-2M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-2M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-PC-OM3-2M-D
   
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 9/125 LCapc/LCapc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-APC-OS-1M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-APC-OS-1M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický Patch UniFi ODN-1, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 1m
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UOC-1

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Optický patch UniFi ODN-3, 2 vlákna MultiMode, UPC, LC-LC, 2m
 
Výrobce:  Ubiquiti
P/N: UOC-2

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Solarix patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 5m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-5M-D
 
Výrobce:  Solarix
P/N: SXPC-LC/LC-UPC-OS-5M-D

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     B 

     Bazar 

     A 

     Akce 

  • PRA - Sklad Praha,
    BRA - Sklad HL Bratislava,
    EXT - Externí sklad: Pro termín dodání kontaktujte svého obchodníka
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalog produktů
 
 

 

 

Obchodní oddělení

+420 272 117 521

Zobrazit klasickou verzi

Provozuje ASBIS CZ spol. s r.o.

Technické řešení © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K provozování našeho webu eshop.asbis.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.